Vizitka podjetja

RAGOR - Razvojna agencija Zgornje Gorenjske
Spodnji Plavž 24e, 4270 Jesenice

Tel: 04 / 581 34 00
Fax: 04 / 581 34 11
E- pošta:
info@ragor.si

FB
: Razvojna agencija Zgornje Gorenjske
Spletna stra
n: www.ragor.si

Bilten Moj spletni priročnik

S klikom na povezavo se lahko prijavite na brezplačen bilten -Moj spletni priročnik.


Prijava

Projektni partnerji

V projektu REGIOLAB je sodelovalo 13 projektnih partnerjev iz Slovenije in Avstrije. Njihove kontaktne podatke najdete v nadaljevanju.

ICS Internationalisierungscenter Steiermark GmbH
A-8010 Graz Körblergasse 117
kontaktna oseba: Fr. Mag. Agnes Frank
Tel: + 43 316 601-776
e-pošta : agnes.frank@ic-steiermark.at


JOANNEUM RESEARCH Forschungsgesellschaft mbH
A-8010 Graz, Steyrergasse 17
kontaktna oseba : Fr. Dr. Angela Kremshofer
Tel: +43 316 876 1482
e-pošta: angela.kremshofer@joanneum.at


Steirische Volkswirtschaftliche Gesellschaft – STVG
A-8010 Graz, Freiheitsplatz 2/II
kontaktna oseba: Hr. Franz-Werner Karner
Tel.: +43 676 84 17 17 22
e-pošta: fwk@stvg.com


TOB Technologieoffensive Burgenland GmbH
A-7000 Eisenstadt, Marktstraße 3
kontaktna oseba: Hr. DI. Thomas Schneemann
Tel: +43 5 9010 2250
e-pošta: christian.horvath@tobgld.st


Entwicklungsagentur Kärnten Gmbh
A-9020 Klagenfurt, Primoschgasse 3
kontaktna oseba: Hr. Mag. Stephan Payer
Tel: +43 463 3875 133
e-pošta: verhounig@madeinkaernten.at


Verein Lavanttaler Wirtschaft
A-9400 Wolfsberg, Schießstattgasse 2
kontaktna oseba: Hr. Mag. Roman Pachoinig
Tel: +43 664 26 06 223
e-pošta: pachoinig@madeinkaernten.at


Verein INDUSTRIE / GEWERBE OBERKÄRNTEN (IGO)
A-9800 Spittal an der Drau, Bismarckstraße 14
kontaktna oseba: Hr. Josef Walcher
Tel: +43 4762 22246
e-pošta: walcher@madeinkaernten.at


Regionalna Razvojna Agencija Mura d.o.o
SI-9000 Murska Sobota, Lendavska ulica 5a
kontaktna oseba: Mr. Romeo Varga
Tel: +386 2 534 80 24
e-pošta: romeo@rra-mura.si


Gospodarska Zbornica Slovenije
Območna Zbornica Koroška, Dravograd
SI-2370 Dravograd, Koroska cesta 47
kontaktna oseba: Ms. Davorin Rogina
e-pošta: davorin.rogina@trc-koroska.si


Razvojna Agencija Kozjansko / Development Agency Kozjansko,
SI-3230 Šentjur, Ulica Skladateljev Ipavcev 17
kontaktna oseba: Mr. Rajko Antlej
Tel: +386 3 747 13 08
e-pošta: rajko.antlej@ra-kozjansko.si


Razvojna agencija Zgornje Gorenjske – RAGOR
SI-4270 Jesenice, Spodnji Plavž 24e
kontaktna oseba: Ms. Eldina Čosatović
Tel: +386 4 581 34 19
e-pošta: dina@ragor.si


Ekonomski institut Maribor
SI-2000 Maribor, Razlagova ulica 22
kontaktna oseba: Ms. Viljenka Godina
Tel: +386 2 23 52 344
e-pošta: viljenka.godina@eim-mb.si


Inštitut za ekonomska raziskovanja
SI-1109 Ljubljana, Kardeljeva ploščad 17
kontaktna oseba: Mr. Damjan Kavas
Tel: +386 1 5303 856
e-pošta: kavasd@ier.si