Vizitka podjetja

RAGOR - Razvojna agencija Zgornje Gorenjske
Spodnji Plavž 24e, 4270 Jesenice

Tel: 04 / 581 34 00
Fax: 04 / 581 34 11
E- pošta:
info@ragor.si 

 

SPOT svetovanje Gorenjska

URADNE URE - VSI TERMINI PO PREDHODNEM DOGOVORU

 Ponedeljek, torek, sreda in petek: 8.00 – 14.00

Sreda, na sedežu SPOT Gorenjska, Zupančičeva 22, 4000 Kranj: 14.00 - 17:00

Četrtek: ni uradnih ur

FB: Razvojna agencija Zgornje Gorenjske
Spletna stra
n: www.ragor.si

Bilten Moj spletni priročnik

S klikom na povezavo se lahko prijavite na brezplačen bilten -Moj spletni priročnik.


Prijava

 

 

Hochschule für Angewandte Wissenschaften - FH München, Fakultät für Tourismus

DE - 81243 München, Am Stadtpark 20

Kontaktna oseba:Thomas Bausch, Prof. Dr.

Tel: +49 (0) 89 1265-2121

E-pošta: bausch@hm.edu

 

Amt der Salzburger Landesregierung, Abteilung Raumplanung

A - 5020 Salzburg, Michael-Pacher-Straße 36

Kontaktna oseba: Franz Dollinger

Tel: +43 (0) 662 – 8042 - 4650

E-pošta: franz.dollinger@salzburg.gv.at

 

 

Universität Salzburg, Fachbereich Geographie und Geologie

A - 5020 Salzburg, Hellbrunnerstr. 34

Kontaktna oseba: Andreas Koch

Tel: +43 (0) 662 - 8044-5246

E-pošta: andreas.koch@sbg.ac.at

 

 

Regione Autonoma Valle d'Aosta, Osservatorio economico e sociale

I - 11100 Aosta, Via Torino, 18

Kontaktna oseba: Dario Ceccarelli

Tel: +39 0165 231332

E-pošta: d.ceccarelli@regione.vda.it

 

 

 

UNCEM – Delegazione Piemontese

I - 10124 Torino, Via Gaudenzio Ferrari 1

Kontaktna oseba: Bruno Mandasso

Tel: +39 011 861 3713

E-pošta: uncem@provincia.torino.it

 

 

Libera Università di Bolzano – Facoltà di Economia

I - 391000 Bozen / Bolzano, Via Sernesi 1

Kontaktna oseba: Prof. Dr. Oswin Maurer

Tel: +39 0471013160

E-pošta: oswin.maurer@unibz.it

 

 

Urbanistični inštitut Republike Slovenije

SI - 1127 Ljubljana, Trnovski pristan 2

Kontaktna oseba: Barbara Černič Mali

Tel: +386 1 420 13 15

E-pošta: barbara.cernic@uirs.si

 

 

Razvojna agencija Zgornje Gorenjske

SI - 4270 Jesenice, Spodnji Plavž 24e

Kontaktna oseba: Stevo Ščavničar

Tel: +386 4 581 34 14

E-pošta: stevo.scavnicar@ragor.si

 

 

 

Landkreis Oberallgäu, Abt. Wirtschaft und Tourismus

DE - 87527 Sonthofen, Oberallgäuer Platz 2

Kontaktna oseba: Birgit Wegner

Tel: +49 8321 612-342

E-pošta: birgit.wegner@lra-oa.bayern.de

 

 

Landratsamt Garmisch-Partenkirchen

DE - 82467 Garmisch-Partenkirchen, Olympiastr. 10

Kontaktna oseba: Guido Kamp

Tel: +49 8821 751 237

E-pošta: guido.kamp@lra-gap.de

 

 

Hochschule Luzern - Soziale Arbeit

CH - 6002 Luzern, Werftestrasse 1

Kontaktna oseba: Peter Colette

Tel: +41 41 367 48 44

E-pošta: colette.peter@hslu.ch

 

 

Interface Institut für Politikstudien

CH - 6003 Luzern, Seidenhofstrasse 12

Kontaktna oseba: Stefan Rieder

Tel: +41 41 226 04 26

E-pošta: rieder@interface-politikstudien.ch

 

 

Zentralschweizer Konferenz der Volkswirtschaftsdirektoren
CH - 6003 Luzern, Bahnhofstrasse 15
Kontaktna oseba: Yvonne Schärli
Tel: +41 41 228 57 94
E-pošta: madeleine.meier@hslu.ch